Business Theatre™ nedir ?
Business Theatre ™ ; Bir gösteridir ve iş dünyasında yaşanan ve yaşanmış olaylar, kişilerden oluşan bir konu içeriği ile sizlere 4 saat boyunca bazen güldüren bazen hüzünlendiren bazen de düşündüren ama asla sıkılmadan ve vaktin nasıl geçtiğini anlamadan izleyeceğiniz görsel bir eğitimdir aslında.

Business Theatre ™ ; Konu içerikleri ve güncel konuları ile iş dünyasında sizlerin ilgisini çekecek ve bir çok alanda sizlere eğitsel bir yan sunacaktır. Genelde Eğitim olarak algılanmakta lakin içeriği ve sunum tekniği ile sizlere iş dünyasının gerçekleri ile yüzyüze bırakan tiyatral canlandırmalar ile size sunan gösteridir.

Business Theatre ™ ; Tek kişilik bir gösteridir ve 50 dk gösteri 10 dk ara ile toplamda 4 bölümden oluşup 4 saatlik bir gösteridir.

Business Theatre ™ ; Hakan Güner tarafından sunulup daha önce sadece USA’da sahnelenmiştir.

Business Theatre ™ ; Türk patent enstitüsünce marka koruması altındadır ve Eğitim ve öğretim hizmetleri. Sempozyum, konferans, kongre ve seminer düzenleme, idare hizmetleri. Spor, kültür ve eğlence hizmetleri. Dergi, kitap, gazete v.b.gibi yayınların basıma hazır hale getirilmesi, okuyucuya ulaştırılması, dağıtımına ilişkin hizmetler ( global iletişim ağları vasıtasıyla anılan hizmetlerin sağlanması da dahil ). Film, televizyon ve radyo programları yapım hizmetleri. Haber muhabirliği hizmetleri, foto-muhabirliği hizmetleri. Fotoğrafçılık hizmetleri. Tercüme hizmetleri konusunda 41. Sınıf bir Ticari markadır. Tüm Hakkı saklı olup bir UNITEDPARTNERS’a aittir.

Business Theatre™ bir UNITEDPARTNERS markasıdır, her hakkı saklıdır.